google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 22.10.2019
  1 USD
  3.8408
  0.0101
  1 EUR
  4.2792
  0.0017
  1 CHF
  3.8851
  -0.0048
  1 GBP
  4.9700
  -0.0009
  1 RUB
  0.0603
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  Targi w Krakowie Sp. z o.o.
  Targi w Krakowie Sp. z o.o.

  Targi w Krakowie Sp. z o.o.


  Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów.
  Oferta
  Produkty i usługi
  Referencje i nagrody
  Do pobrania
  Galerie
  Video
   
   
  Targi w Krakowie Sp. z o.o.
   
  Targi w Krakowie Sp. z o.o.
   
  Targi w Krakowie Sp. z o.o.
   
  Targi w Krakowie Sp. z o.o.
   
  Targi w Krakowie Sp. z o.o.
   
  Targi w Krakowie Sp. z o.o.
   

  Kilkanaście lat tradycji, magia Krakowa, bogate doświadczenie, rzetelność, profesjonalizm, najnowocześniejszy i wielofunkcyjny obiekt wystawienniczy EXPO Kraków - to  dzięki tym argumentom Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów.

  Firma od kilkunastu lat organizuje najważniejsze, branżowe imprezy - Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®, Międzynarodowe Targi Stomatologiczne Krakdent®, Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii Horeca® czy niepowtarzalne Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie®. W 2015 r. kalendarz wydarzeń Targów w Krakowie poszerzył się o nowe imprezy w wyniku wykupienia spółki EasyFairs Poland: Targi Food-To-Go w Gdańsku, Targi Packaging Innovations w Warszawie i Targi SyMas orazTargi Maintenance w Krakowie.

  Światowy poziom EXPO Kraków

  Targi w Krakowie są właścicielem i wyłącznym operatorem Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków. Jakie możliwości daje nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt targowo-kongresowy? Od lat stolica Małopolski jest jednym z najważniejszych celów turystyki biznesowej w naszym kraju.

  Jednak dopiero teraz miasto może w pełni wykorzystać swój potencjał. EXPO Kraków jest największym w Polsce Południowej obiektem zaprojektowanym z myślą o organizacji targów, wydarzeń branżowych, kongresów oraz różnego rodzaju imprez. Tylko tutaj można zorganizować spotkanie biznesowe dla 4 tysięcy uczestników, z dostępnością dużej powierzchni wystawienniczej, kilkunastu sal na mniejsze eventy, z obsługą gastronomiczną, przestronnym lobby oraz dużym parkingiem. W zaledwie pół roku od otwarcia EXPO Kraków gościło niemal 200 tysięcy osób!

  Międzynarodowa sława Targów w Krakowie

  W 2011 roku firma została członkiem prestiżowej światowej organizacji, jaką jest Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego UFI (The Global Association of the Exhibition Industry), zrzeszające wiodących organizatorów targów i właścicieli terenów targowych.

  Obecnie UFI ma ponad 550 członków w 84 krajach na całym świecie. Warto podkreślić, że członkami organizacji jest tylko czterech organizatorów targów z Polski, w tym Targi w Krakowie! Ponadto od kilku lat jesteśmy członkiem ICCA – Międzynarodowego Stowarzyszenia Konferencji i Kongresów, gwarantującego najwyższy poziom organizowanych spotkań.

  Definiujemy przyszłość

  Każdego roku w Krakowie odbywa się kilkanaście imprez targowych. Oferta zawsze dostosowana jest do aktualnych potrzeb rynkowych, dlatego Targi w Krakowie lubią zaskakiwać nowościami, udowadniając, że nie boją się wyzwań i nowych imprez. I tak jesienią 2010 roku odbyły się premierowe Targi KOMPOZYT EXPO®,  które obecnie są uznawane za najważniejsze wydarzenie tej branży w Europie Środkowo-Wschodniej! W 2014 r. miala miejsce premierowa edycja Targów Rozwiązań i Technologii Mobilnych Mobile-IT. Wydarzenie poświęcone było zagadnieniom związanym z efektywnym wykorzystaniem technologii mobilnych zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym.

  Nie tylko Targi

  Targi w Krakowie to także profesjonalny organizator międzynarodowych kongresów, konferencji i sympozjów stanowiących  forum wymiany myśli naukowej między fachowcami danej branży. Organizowane są m.in.: Konferencja Dental Spaghetti skupiająca światowych specjalistów branży dentystycznej, Kongres Polskiej Biotechnologii Eurobiotech, International Symposiumon Carotenoids czy Ogólnopolski Kongres Biochemii i Biologii Komórki.

  Firma organizuje także imprezy wyjazdowe oraz spotkanie firmowych zarówno w swoim obiekcie jak i innych atrakcyjnych lokalizacjach. Szczególne miejsce w działalności Targów w Krakowie zajmują imprezy kulturalne. Jedną z nich jest Nagroda im. J. Długosza wręczana polskiemu autorowi za najbardziej wartościowe pozycje z dziedziny humanistyki wydane w naszym kraju. Konkurs jest nieodzownym elementem Targów Książki – największej imprezy branży wydawniczej w Polsce.

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.